piątek, 2 czerwca 2017

BeautyLux – stylizacja paznokci

http://beautylux.com.pl/kurs-zawodowy/stylizacji-paznokci/

Kursy kosmetyczne – program dostosowany do Twoich oczekiwań

W pełni profesjonalne szkolenia kosmetyczne tylko z Instytutem Szkoleń Kosmetycznych Beauty Lux. Pasja, z którą nauczają nasi instruktorzy, bierze się z wieloletniego doświadczenia kosmetycznego i dydaktycznego. Zajęcia prowadzone są najczęściej w trybie indywidualnym lub w niewielkich grupach i są dostosowane do możliwości uczestnika kursu. Daje to gwarancję, iż każdy uczestnik w pełni opanuje materiał szkolenia, co zaświadczone zostanie odpowiednim certyfikatem, który szanowany jest w całym kraju, a także w Europie.

Teoria i praktyka – niezmiennie razem

Jedynie wiedza teoretyczna w przypadku kosmetyki nie może być wystarczająca. Bardzo istotne są także umiejętności praktyczne. Właśnie przez to nasze szkolenia są takie unikalne, gdyż dobrze łączą obie te części. Szybkie przyswojenie wszelkich umiejętności zapewniają nowoczesne stanowiska i profesjonalne produkty, na których odbywają się zajęcia.

Podstawowe szkolenia manicure i pedicure

Manicure i pedicure to dwa kluczowe zabiegi kosmetyczne, w związku z czym zajmują one sporo miejsca w naszym programie szkoleń. Podczas kursu manicure i pedicure nauczysz się wszystkiego na ich temat, natomiast kurs manicure i pedicure hybrydowego nauczy Cię robienia ich właśnie tą techniką. Kursy pedicure kwasami Callus Peel, manicure japońskiego, manicure kombinowanego i manicure tytanowy Revi Titanium Nails to okazja do zapoznania się z innymi technikami. Odpowiedniej pielęgnacji dłoni i stóp nauczysz się na kursie parafiny na dłonie i stopy. O domowych sposobach dbania o paznokcie dowiesz się na szkoleniu domowe ABC.

kompetencji zawodowych

Znajomość każdej metody przeprowadzania zabiegów kosmetycznych poszerza Twoje kompetencje zawodowe i daje możliwość zdobycia nowych klientów. Właśnie dlatego w naszym Instytucie możesz zdecydować się na kursy przedłużania paznokci techniką żelową lub techniką akrylową. Techniki French możesz nauczyć się podczas kursu paznokci idealny French albo jego rozszerzonej wersji kursie French metodą Kamuflaż. Pozostałe ciekawe zajęcia, które pozwolą Ci na rozwinięcie Twojej techniki kosmetycznej to kurs manicure metodą Combo, kurs paznokci Russian Style, szkolenie paznokci Edge. Idealnego kształtu paznokcia nauczy Cię szkolenie techniczne – perfekcyjny migdał. Na kursie chemia i fizyka produktów w stylizacji paznokci dowiesz się wszystkiego o stosowanych kosmetykach oraz ich wpływie na skórę i paznokcie. Po osiągnięciu odpowiedniego poziomu wiedzy oraz doświadczenia możesz wziąć udział w szkoleniu instruktorskim: metodą akrylową, metodą żelową UV lub metodą akrylową i żelową.

Najnowsze techniki stylizacji paznokci

Pięknie wystylizowane paznokcie to podstawa manicure. Na naszych szkoleniach poznasz rozmaite metody tworzenia spektakularnych dekoracji paznokci, co pozwoli Ci rozbudować swoje kwalifikacje. Dołącz do najlepszych dzięki kursom zdobienia kolorowym żelem, kolorowym akrylem, paznokci fakturowych, One Stroke, Icon Nails, Mehndi, Wedding Nail Art Design, Barok i Vintage, Artistic Nails Collection, Żel 3D czy stylizacji i zdobienia paznokci lakierami. Wszystkie szkolenia pomogą Ci zyskać duże uznanie wśród Twoich klientek.
Zapisz się na kurs organizowany przez Instytut Szkoleń Kosmetycznych Beauty Lux już dziś!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz